13.11.2019 - Muğla Şehir Portalı & Firma Rehberi

Muğla Aygaz

ADRES
Orhaniye Mahallesi İsmet Çatak Caddesi Eren Sitesi 2. Blok 20/c
TELEFON
0 (252) 212 14 14 - 0554 857 39 39
FAKS
0 (252) 212 14 14
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlimizin önde gelen firmaları arasında yer alan Çerçioğlu Day. Tük. Mall. LTD. ŞTİ., tüm çalışmalarında insana saygıyı, güvenilirliği, başarıyı ve yenilikçiliği prensip edinmiştir.

2005 yılında Çerçioğlu Day. Tük. Mall. LTD. ŞTİ., Aygaz Muğla Bölge Bayiliğini, direkt tüketiciye yönelik hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve hızla kurumsal örgütlenmesini tamamlayarak bugün itibariyle tamamen kendi çatısı altında, kalite standartlarının üzerinde, kesintisiz hizmet yönetimiyle üretim çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Çerçioğlu Day. Tük. Mall. LTD. ŞTİ..

Şirketimiz gerek yönetim gerekse çalışan tüm idari ve teknik personel kadrosunun üstün gayret ve azimleri ile bugün kendi sektöründe “Her zaman en mükemmeli geride bırakmak gayemiz” prensibiyle elit bir yer edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çerçioğlu Day. Tük. Mall. LTD. ŞTİ. Aygaz gibi yıllarca kullanıcıya eksiksiz hizmet verebilen ürünlerini sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Muğla merkez, Kötekli, Düğerek, Menteşe Bölgesi, Akçaova Mahallesi, Erenköy konutları, Doğanköy Mahallesi’ne kadar olan görev alanında hizmet verebilen Çerçioğlu Day. Tük. Mall. LTD. ŞTİ.. zaman içinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri, gelişen teknoloji araçlarını kullanarak çeşitlilik, kaliteli ve en verimli şekilde sunmak için AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bu yönde yatırımları sürdürmeye devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ